Over ons

Geen enkel medium kan de tijd zo goed laten stilstaan als een beeld. Ook foto’s zijn daar een onderdeel van. Wie raakt niet gefascineerd door foto’s waarmee je op één of andere manier een band hebt?

Op deze websites kan u tal van foto’s vinden uit Zomergem, Oostwinkel, Ronsele en Beke. Foto’s die u laten zien hoe onze gemeente er vroeger uitzag, hoe de mensen er leefden maar ook hoe ze geëvolueerd is naar de gemeente zoals we ze nu kennen.

Via deze website kunnen we de geschiedenis van ons dorp bewaren en delen. Kunnen we een archief aanleggen voor elke Zomergemnaar. Er zijn foto’s te zien van heel lang geleden tot sinds kort. Iedereen van jong tot oud zal kunnen meegenieten van de evolutie van ons mooie dorp. Veel kijkplezier!

Nicholas Spinel

 

Met dank aan

Aerens Matthias
De Langhe Nic (www.delatec.be)
De Moor Hans
De Scheirder Carine
De Smet Raf
De Vlieger Marc
De Vuyst Ronny
Deene Joris (www.everest-law.be)
Everaert Tim
Haeck Martine
Keirse Luc
Lampaert Luc
Maenhaut Eric
Mortier Walter
Pattyn Marleen
Rijckaert Charlotte
Teirlinck Honoré
Van De Velde Lode
Van de Weghe Willy
Van Landschoot Jyrki
Vermeire Tony
Vervaet Christel